Well Done Suzi,
I also did the same I did one week then ordered a months worth ( I did the mens 5 per day) as it worked out at 1.09 per meal, however I did the first week at 4 pack and I am now doing 3 plus protein so it has worked out that I have enough to last 46 days. £3.23 per day plus some meat and veg means that you can live on £35 per week.....wow not bad compared to all of the stuff I usually buy on diets.
Usually I would spend £3-4 per day on fruit alone on the way to work then have other stuff so quite cost effective and I am loosing weight too!!!!!!